Co zaprezentował Corab na targach RENEXPO w Warszawie?

25-27 października 2017 odbyły się targi branży fotowoltaicznej Renexpo w Warszawie. Jednym z wystawców była firma Corab – lider wśród producentów konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor wysokiej jakości sprzętu m.in. produktów marki SolarEdge, Solarsofar, paneli Sharp, Ja Solar oraz Q.Cells.

Stoisko firmy Corab w tym roku „górowało” nad pozostałymi. Nie tylko wielkość, ale również szeroka oferta prezentowanych rozwiązań przyciągała potencjalnych Klientów. Marka pokazała przekrój swoich rozwiązań na dach skośny i płaski. Przy wejściu głównym odwiedzający mieli okazję zobaczyć system wolnostojący Corab WS-007 idealny pod farmy fotowoltaiczne. Na stoisku można było zapoznać się ze zrealizowanymi na tej konstrukcji projektami, m.in. 1MW w Olecku, 1MW w Wałczu czy 1 MW w Jaskrze.

„Dla nas imprezy targowe to zawsze doskonała okazja nie tylko do spotkania potencjalnych Klientów, ale również do rozmów ze stałymi Partnerami. Zdobyliśmy nowe kontakty i podpisaliśmy kolejne umowy na realizacje. Targi Renexpo są dla nas, jak najbardziej udane.” zdradził Paweł Wiktorowicz, Project Menager z firmy Corab.

Produkty Partnerów Corab

Corab promował również wysokiej jakości inteligentne rozwiązania SolarEdge. Nie zabrakło również przedstawiciela tej marki, z którym można było porozmawiać o szczegółach technicznych. Falowniki SolarEdge zyskują coraz większą popularność wśród polskich odbiorców.

Można było również zobaczyć tańszy odpowiednik falownika marki Solarsofar. Warto wspomnieć o 10 lat gwarancji w standardzie oraz niezawodności tego rozwiązania.

Jedną ścianę pokrywały panele fotowoltaiczne takich producentów, jak Sharp, Ja Solar, Q.Cells i Panasonic.

Odwiedzających zainteresował również organizowany przez Corab przy współpracy z Sharp i SolarEdge konkurs na Instalatora Roku 2017, który odbywał się na głównym holu. 8 drużyn rywalizowało nie tylko o tytuł Instalatora Roku, ale również o nagrodę: kompleksową instalację fotowoltaiczną o mocy 3kW (konstrukcja Corab, panele Sharp, optymalizatory mocy i falownik SolarEdge). Na podium na pierwszy miejscu była firma Ekosun, na drugim Bison Energy oraz na trzecim SunSol. Organizatorzy docenili również małą ilość popełnionych błędów przez firmę Ozeris. Wszystkie firmy instalatorskie zaprezentowały szeroką wiedzę i duże umiejętności.

Dodaj komentarz