SOFARSOLAR – oferta inwerterów fotowoltaicznych

SOFARSOLAR to firma, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku i jest jedną z filii grupy SOFAR. Specjalizuje się w pracach badawczo-rozwojowych, produkcji, sprzedaży i serwisowaniu różnego rodzaju inwerterów fotowoltaicznych o mocy zarówno pod mikroinstalacje, jak i projekty komercyjne. Producent gwarantuje niezawodność urządzeń, a także oferuje 10-letnia gwarancję, która nie wymagająca żadnych dodatkowych opłat.

Nasza oferta

Urządzenia, które Państwu proponujemy charakteryzują się nowoczesnością oraz najwyższą jakością technologii. Aby wybrać najlepszy inwerter dla Państwa potrzeb, warto skonsultować się z naszymi specjalistami. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę urządzeń SOFARSOLAR.

Jednofazowy inwerter SOFARSOLAR z serii TL

Ten inwerter imponuje już wstępnymi parametrami. 10-letnia gwarancja oraz 25-letni okres przechowywania zapisanych danych na wewnętrznej karcie pamięci sprawiają, że kupując ten produkt, możemy czuć się absolutnie pewni wydanej kwoty. Ten model przeznaczony jest przede wszystkim do instalacji dachowych. Świetnie sprawdzi się także w małych elektrowniach gruntowych.

To niezwykle efektywne urządzenie cechuje się także szerokim zakresem napięć zasilania (od 90 V do aż 480 V!). Mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo wytrzymałe oraz intuicyjne w użytkowaniu. Łatwa instalacja, prosty graficzny wyświetlacz, a przede wszystkim elastyczny system monitorowania sprawią, że każdy poradzi sobie z jego obsługą.

Trzyfazowy inwerter SOFARSOLAR z serii TL

Trzyfazowy inwerter z serii TL przeznaczeny to instalacje dachowe i średnie elektrownie gruntowe. Jako że jest to inwerter o większej mocy, sprawność oraz zakres napięć zasilania są większe (od 250 V do 960 V). To urządzenie jest także niezwykle bezpieczne. Wbudowana ochrona przepięciowa DC i AC, a także wyłącznik obciążenia obwodu prądu stałego sprawią, że jego użytkowanie jest właściwie niezawodne.

Trzyfazowy inwerter SOFARSOLAR do rozwiązań komercyjnych

Dla rozwiązań komercyjnych najlepszy będzie inwerter fotowoltaiczny 3-fazowy o maksymalnej sprawności 98,7%. Niezwykle precyzyjny algorytm śledzenia MPP-Tracker pozwoli na uzyskanie najlepszych wyników. Na wysoką niezawodność wpływa także elastyczny system monitorowania oraz wielofunkcyjny przekaźnik, który możemy w dowolny sposób konfigurować. Dużym ułatwieniem dla pracy inwertera jest możliwość inteligentnego zarządzania siecią, dzięki czemu inwerter dopasuje napięcie AC w punkcie zasilania, a także będzie regulował swoją moc przy zbyt wysokiej częstotliwości sieci.

Trójfazowy inwerter SOFARSOLAR z serii KTL-X

Trójfazowy inwerter z serii KTL-X ma sprawność na bardzo dużym poziomie (98,3%) oraz niezwykle szeroki zakres napięć zasilania (od 160 V do 960 V). W standardzie inwertera jest wyłącznik obciążenia obwodu prądu stałego, a także wiele innych ponadstandardowych zabezpieczeń. Ten inwerter można ponadto zainstalować na zewnątrz budynku, ponieważ spełnia normę IP65.

Jednofazowy inwerter SOFARSOLAR z serii TLM

Ten inwerter różni się od urządzenia z serii TL nieco większą sprawnością oraz innym zakresem napięć zasilania (od 100 V do 550 V). Podobnie jak wszystkie inwertery firmy SOFARSOLAR swoją niezawodność mają potwierdzoną dzięki 10-letniej gwarancji. To urządzenie jest nie tylko bezpieczne, ale także łatwe do obsługi.

Więcej szczegółów przedstawią Państwu pracownicy naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu i do wyboru inwerterów uznanego producenta SOFARSOLAR!

Dodaj komentarz