Relacja z Green Power

Zakończone Targi Green Power w Poznaniu uznajemy za udane. Firmy Corab jako lidera w branży fotowoltaicznej, producenta systemów mocowań paneli i dystrybutora najlepszych rozwiązań PV nie mogło tam zabraknąć. Zobacz, jak było. 

Zaprezentowaliśmy nowoczesne i łatwe w montażu systemy na dach skośny i płaski oraz wielokrotnie nagradzany system pod farmy fotowoltaiczne – WS-007. Przypomnijmy, że obecnie powstają dwie inwestycje na tej konstrukcji – 1MW w Olecku i 1MW w szczecińskiej Selfie. Szczególnie zwracano uwagę na 25-letnią gwarancję na powłokę antykorozyjną. Mieliśmy okazję spotkać i porozmawiać z naszymi stałymi klientami. Każda wskazówka czy uwaga jest dla nas bardzo cenna. Tworzymy nasze systemy tak, aby były jak najłatwiejsze i najszybsze w montażu przy wysokiej jakości. Kto wie lepiej, jak nie instalatorzy, jakie modernizacje ułatwiłyby Wam pracę. Dziękujemy!

Bezpłatny program do kompletacji Corav On-line = większe rabaty

Pochwaliliśmy się również naszym ulepszonym programem do kompletacji już nie tylko systemów mocowań, ale kompleksowych instalacji (m.in. moduły, falowniki, zabezpieczenia, kable).Co więcej, program udostępniamy naszym Klientom za darmo. W kilka minut przygotujecie ofertę i prześlecie ją na podany adres e-mail. Można również od razu złożyć zamówienie, które trafi do realizacji. Korzystanie z programu uprawnia do większych rabatów.

Zapytaj o dostęp : zamowienie@corab.com.pl

Q.CELLS I SOLAREDGE

Odwiedzający mieli okazję poznać technologię SolarEdge, a o której odpowiadał przedstawiciel izraelskiego producenta. Na stoisku m.in. najnowszy falownik HD Wave oraz kompatybilny z SolarEdge magazyn energii LG Chem. Większe bezpieczeństwo, bardziej wydajna instalacja, wygodny monitoring z poziomu pojedynczego modułu to tylko kilka zalet. Wraz z firmą Hanwha Q.CELLS zorganizowaliśmy szkolenie z technologii Q.ANTUM. Połączenie SolarEdge z panelami Q.CELLS to jest moc!

Teraz przygotowujemy się do międzynarodowych targów Angacom i Intersolar.
Trzymajcie kciuki!

 

Targi Green Power 2017 Poznań

Dodaj komentarz