Polskie systemy mocowań paneli produkowane przez Corab na Intersolar

Corab to największy polski producent systemów mocowań paneli fotowoltaicznych. W dniach 31.05 -02.06.2017 na Targach Intersolar w Monachium na stanowisku firma zaprezentuje szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań na wszystkie rodzaje pokryć dachów płaskich i skośnych oraz systemy wolnostojące pod farmy fotowoltaiczne.

25 lat działalności. Eksport towarów do 27 krajów

Corab powstał w 1991 roku i na początku zajmował się produkcją elementów metalowych m.in. anten satelitarnych oraz ich mocowań. Od kilku lat propaguje ideę energii ze słońca. Posiada nowatorskie konstrukcje zarówno pod małe, jak i duże inwestycje. Najwyższą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa potwierdzonego certyfikatami, wysoką odpornością na korozję oraz intuicyjny i szybki montaż. Producent eksportuje swoje towary do 27 krajów.

Certyfikowane bezpieczeństwo

Każdy etap procesu produkcji jest poddawany licznym audytom. W firmie wdrożony został System Zarządzania Jakością 9001:2008. Nad zachowaniem wysokiej jakości i zgodnością z europejskimi normami czuwa również zewnętrzna jednostka certyfikująca, co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing.

Konstrukcje pod farmy fotowoltaiczne

Corab zaprezentuje swój najlepszy wolnostojący system mocowań dedykowany pod duże inwestycje. Rozwiązanie dwupodporowe wbijane w grunt WS-007 zostało wielokrotnie nagrodzone m.in. na targach Enex i Medalem Europejskim. Wyróżnia się szczególnie 25-letnią gwarancją na powłokę antykorozyjną i wysoką wytrzymałością statyczną (1-4 strefa śniegowa oraz 1-3 strefa wiatrowa). Specjalna stal konstrukcyjna o podwyższonej wytrzymałości eliminuje efekt elektrokorozji, a dodatkowo posiada samoregenerującą się powłokę.

Systemy mocowań na dach płaski i skośny

Podczas imprezy targowej będzie można zapoznać się z pełną ofertą konstrukcji na dachy skośne i płaskie. Wyróżniają się innowacyjnymi łącznikami szyn aluminiowych, które są odporne na skrajne warunki atmosferyczne oraz trwałość połączenia. Zastosowanie nowatorskiego systemu klik pozwala na szybkie i intuicyjne łącznie uchwytów lub klem z szynami. Systemy pozwalają na montaż paneli w pionie lub w poziomie. Rozwiązania na dach płaski zarówno inwazyjne, jak i balastowe umożliwiają montaż pod kątami: 10°, 15°, 25° bądź 35°.

Odwiedź stanowisko nr A4.132!

Dodaj komentarz