Nowa forma szkoleń – webinar

Drodzy Partnerzy,

Stale powtarzamy, jak cenne jest dla nas to, że dzielicie się z nami doświadczeniami. To właśnie sygnały od Was pozwalają nam ulepszać nasze produkty i wyjść na przeciw Waszym potrzebom. Cieszymy się, że jesteście z nami, dziękujemy i czekamy na kolejne wspólne projekty.

Szkolenia z fotowoltaiki

W ramach Akademii Corab realizujemy kolejne projekty. Tradycyjnie ruszyły szkolenia z technologii SolarEdge. Odbędą się również szkolenia praktyczne z naszych systemów fotowoltaicznych oraz warsztaty z wiedzy o modułach fotowoltaicznych, zabezpieczeniach i konstrukcjach.

Znamy termin pierwszego szkolenia przez internet

20 lutego o 10.00 odbędzie się pierwsze szkolenie przez internet pt. „Nowe funkcje programu Corab On-Line”.  Webinar jest całkowicie bezpłatny i może w nim uczestniczyć do 100 osób. Sama idea szkoleń internetowych jest dość dobrze znana, a zapisanie na szkolenie szybkie i proste.

Jak to zrobić? Jak skorzystać ze szkolenia? 

Opcje są dwie. Można kliknąć tutaj -> Zapisz się! lub zapisać się poprzez otrzymany w newsletterze formularz. Po zarejestrowaniu się otrzymasz jeszcze dwa mailowe przypomnienia.

UWAGA!

Szkolenie odbywa się w wyznaczonym terminie (20 lutego o 10.00) pod tym samym linkiem (na tej samej stronie), na której odbywały się zapisy na szkolenie (czyli tutaj). Po rejestracji, ale przed rozpoczęciem wydarzenia wyświetli się komunikat o tym, iż wydarzenie się jeszcze nie rozpoczęło.

Jeśli wszystko poszło dobrze, o wyznaczonej porze wyświetli Ci się w przeglądarce internetowej poniższy widok. Na czacie możesz zadawać pytania. W największym oknie wyświetli się materiał szkoleniowy.

W razie pytań i wątpliwości można kontaktować się z działem marketingu naszej firmy, pisząc na adres: marketing@corab.com.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz