Najnowszy falownik SolarEdge serii E jest już w Polsce

Corab jako oficjalny dystrybutor SolarEdge w Polsce powiększa swoją ofertę o nowy falownik trójfazowy 3 kW z serii E. Jeszcze mniejszy, lżejszy, wydajniejszy i łatwiejszy w obsłudze. Można chcieć więcej? 

Falowniki trójfazowe SolarEdge z serii E można już zamawiać

SolarEdge wprowadziło do sprzedaży nową serię trójfazowych falowników E. Producent wprowadził wiele ulepszeń konstrukcyjnych, co spowodowało, że są mniejsze, lżejsze i łatwiejsze w montażu. Urządzenia można instalować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.  Zrezygnowano również z zewnętrznego wentylatora, co spowodowało znacznie cichszą pracę. Producent deklaruje również wzrost sprawności maksymalnej inwertera  0,1%, co przełoży się na większą produkcję energii oraz oszczędność dla właścicieli domowych instalacji. Urządzenia podlegają 12-letnią gwarancją podobnie, jak inne falowniki SolarEdge.

Pierwszy trójfazowy falownik 3kVA z optymalizatorem mocy

Falownik trójfazowy o mocy 3kVA to wyczekiwana nowość od SolarEdge. Po raz pierwszy na polskim rynku można go zakupić jedynie u oficjalnego dystrybutora, czyli firmy Corab. Urządzenie jest kompatybilne z optymalizatorami mocy P404 i P405. Instalacje z wykorzystaniem tego rozwiązania wymaga łańcucha o długości minimum 12 optymalizatorów. Podobnie, jak pozostałe falowniki z serii E posiada zintegrowany monitoring na poziomie modułu. Obsługuje następujące interfejsy komunikacyjne: RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi czy wbudowany GSM.

Złóż zamówienie już dziś u swojego opiekuna handlowego
lub pod adresem e-mail: zamowienia@corab.com.pl.

Karta produktu Pobierz 

 

Corab to polski producent systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutor produktów takich marek, jak np. Q.Cells, SolarEdge, Sharp i Solar Sofar.

Dodaj komentarz