Kino 3D w Twoim domu

Jeszcze nie tak dawno temu, aby czerpać przyjemność z chwilowego oderwania się od rzeczywistości, trzeba było udać się do specjalnego kina, w którym wyświetlane są filmy 3D. Dzisiaj ten sam efekt odrealnienia można uzyskać, korzystając ze sprzętu zamontowanego we własnym mieszkaniu. Efekty trójwymiarowe osiągane dzięki użyciu nowoczesnych urządzeń, są naprawdę zadowalające. Nawet w małym mieszkaniu można poczuć się jak w kinie.

Telewizory 3D, które wyświetlają naprzemiennie obrazy przeznaczone dla prawego i lewego oka są zazwyczaj wyposażone w ekrany o wymiarach gwarantujących świetną jakość rozrywki. Jednak, aby zamiast rozmazanego obrazu, móc zobaczyć to, na czym nam zależy, czyli obraz 3D, konieczny jest zakup specjalnych okularów. Polecamy OKULARY SONY TDG-PJ1.

Praca okularów sterowana jest za pomocą fal podczerwonych wysyłanych przez telewizor. Dzięki temu przysłanianie soczewek okularów jest kompatybilne z wyświetlaniem obrazu na ekranie. Model okularów SONY TDG-PJ1, poza telewizorem, świetnie koresponduje także z projektorami kina domowego firmy Sony.

Polecane przez nas okulary charakteryzuje lekkość, wygodne profilowanie i elegancja, co nie jest częstym zjawiskiem w tego typu produktach. Dodatkowo SONY TDG-PJ1 sprawiają, że oglądany obraz wideo prezentuje się naturalnie i jest pełen szczegółów. Użytkowanie okularów 3D od SONY jest także wygodne – szybkie ładowanie poprzez złącze USB eliminuje konieczność stosowania baterii jednorazowych.

Przy użyciu okularów SONY TDG-PJ1 możliwe jest oglądanie filmów 3D pod szerszymi kątami widzenia, niż w przypadku okularów pasywnych, które często przyczyniają się do pogorszenia jakości widzianego materiału – zwłaszcza, gdy nie siedzi się centralnie przed ekranem.

Warto wspomnieć o ciekawostce – niektóre telewizory 3D potrafią już samodzielnie zamieniać filmy dwuwymiarowe w trójwymiarowe. Jednak większość z nich w dalszym ciągu jest w fazie próbnej, dlatego z ciekawością sprawdzimy efektywność tych urządzeń w przyszłości.

Co ciekawe, coraz więcej kanałów telewizyjnych oferuje programy w trybie 3D. Dlatego poza okularami oraz specjalnym ekranem, warto posiadać antenę satelitarną. Czasy, w których telewizja nie oferuje niczego ciekawego mamy już za sobą.

Jeśli użytkownikowi kina domowego 3D, poza świetnej jakości obrazem, zależy także na najlepszym dźwięku, polecamy zestaw głośników BOSTON ACOUSTICS CS 260/23/225/SUB10 MKII BLACK składający się z kolumny głośnikowej podłogowej, podstawkowej, centralnej oraz z głośnika niskotonowego – subwoofera.

Zapraszamy do bieżącego przeglądania naszej oferty.

Dodaj komentarz