Corab na Targach Intersolar i Anga com

Na przełomie maja i czerwca Corab uczestniczył w dwóch dużych międzynarodowych imprezach targowych: branży satelitarnej Anga com oraz branży fotowoltaicznej Intersolar. Była to dla nas doskonała okazja, aby spotkać się ze stałymi Partnerami zagranicznymi i pozyskać nowych. Obecnie dystrybuujemy nasze produkty do 27 krajów na całym świecie.

Anga com 30.05 – 01.06.2017

Targi branży satelitarnej Anga com w Kolonii w Niemczech to doskonała sposobność, aby spotkać się z zagranicznymi Partnerami. Rozmowy dotyczyły najczęściej podsumowania dotychczasowej współpracy oraz omówienia planów na przyszłość. Pojawiło się również wielu nowych Klientów. Szczególnie obiecujące są zapytania dotyczące rynków Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Pokazaliśmy cały przekrój naszej oferty m.in. anten, uchwytów, masztów czy konwerterów. Największym zainteresowaniem cieszyły się nasze anteny satelitarne o rozmiarach 700 i 800 mm oraz multiswiche.

Fotorelacja z Targów Anga com

Intersolar 31.05 – 02.06. 2017

Targi Intersolar w Monachium to od wielu lat spotkanie największych producentów i dystrybutorów branży fotowoltaicznej. Odwiedzający mają okazję zobaczyć najnowsze technologie oraz sprawdzone rozwiązania. Corab pokazał m.in. wielokrotnie nagradzany system pod farmy WS-007 oraz przekrój oferty na dach skośny i płaski.

Również tutaj mieliśmy okazję zadbać o relację z dotychczasowymi Partnerami i zawrzeć nowe kontakty biznesowe. Rozmawialiśmy z potencjalnymi Klientami z wielu krajów europejskich oraz Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się system wolnostojący WS-007 dedykowany pod farmy fotowoltaiczne. 25-letnia gwarancja na powłokę antykorozyjną to duża zaleta tej konstrukcji. Już podczas targów podpisaliśmy umowy na ponad 70 MW.30

Fotorelacja z Intersolar 2017

Partnerzy Corab na Targach Intersolar

Na targach obecni byli również najważniejsi partnerzy tj. SolarEdge, Hanwha Q.Cells oraz SHARP.  Producent falowników pokazał m.in. inwertery mocy współpracujące z magazynami energii 48V, serie inwerterów o mocy 1 kW, 1,5 kW oraz 2 kW. Szczególnie interesujące były nowe optymalizatory mocy:

  • dedykowany do podłączenia 4-8 modułów
  • seria S o mniejszych wymiarach z wbudowanym czujnikiem temperatury.

Hanwha Q.Cells natomiast zaprezentowała moduły o podwyższonej mocy Q.PLUS i Q.PEAK. Należy podkreślić, iż producent modułów zdobył nagrodę Intersolar Award. SHARP natomiast pochwalił się modułem NQR256 Back Contact oraz systemem zarządzania energią Smart Chap. Rozwiązanie to pozwala zmniejszyć rachunki za prąd nawet o 80%.

Q.Cells, SolarEdge, Sharp

Dodaj komentarz