Corab na targach Energetab – podsumowanie

Na największych targach energetycznych Energetab nie mogło zabraknąć firmy Corab. Od 12 do 14 września prezentowaliśmy naszą ofertę w Bielsko-Białej. Choć pogoda nie rozpieszczała, nasze stoisko odwiedzaliście licznie. Dziękujemy, za owocne i ciekawe spotkania.

Zgodnie z zapowiedziami zaprezentowaliśmy przekrój pełnej oferty Corab na systemy fotowoltaiczne. W rozmowach docenialiście nie tylko łatwość i szybkość montażu, ale również wysoką jakość materiałów i wykonania. Wielu uczestników imprezy targowej pytało o obowiązujące na konstrukcje normy, co niezmiernie nas cieszy. Od lat podkreślamy, jakie to jest ważne, aby produkować towary bezpieczne i zgodne z obowiązującym prawem. Pojawiły się również zapytania o wyceny kolejnych dużych inwestycji na systemie wolnostojącym Corab WS-007.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się technologia SolarEdge. Inteligentne falowniki pozwalające na optymalizację instalacji fotowoltaicznej zyskały kolejnych zwolenników. Zaciekawiły Was również moduły fotowoltaiczne Ja Solar z wbudowanymi optymalizatorami mocy SolarEdge.

Przygotowania

Po całym dniu w trasie nadszedł czas na przygotowania. Wieczorem stoisko było gotowe na przyjęcie odwiedzających.

Dzień 1

Zwarci i gotowi stawiliśmy się do pracy. Zaniepokojeni pogodą wyczekiwaliśmy pierwszych odwiedzających. Nie zawiedliście!

Dzień 2

Dzień drugi przyniósł znaczną poprawę pogody. Liczba odwiedzających jeszcze się zwiększyła. Mieliśmy okazję spotkać się zarówno ze nowymi, jak i ze stałymi Partnerami.

Dzień 3

Ostatniego dnia zainteresowanie nie zmalało. Trzy dni minęły pracowicie i owocnie. Do zobaczenia na kolejnych targach!

Dodaj komentarz