Bezpłatne szkolenie fotowoltaiczne – Q.Cells + konstrukcje Corab

Kolejne bezpłatne szkolenie dla instalatorów „Technologia Q.Antum – moduły fotowoltaiczne Q-Cells” + systemy mocowań paneli fotowoltaicznych Corab. W ramach Akademii Corab producent konstrukcji skupia się na zwiększeniu świadomości Klientów na temat produktów, obowiązujących przepisów, wiedzy i jakości obsługi. Uczestnicy spotkania otrzymają również atrakcyjne oferty cenowe.

Jak wybrać panel fotowoltaiczny?

Pytanie wydaje się banalne, lecz musimy mieć świadomość, iż branża PV stale się rozwija. Pojawiają się nowe technologie, nowe możliwości i korzystne formy współpracy z producentami urządzeń. Warto być na bieżąco! Jedno z najbliższych spotkań będzie miało miejsce 23 maja na Targach Green Power w Poznaniu w sali 1A. To właśnie tam Corab jako oficjalny dystrybutor modułów marki Q-Cells (technologia Q.ANTUM) i największy producent systemów mocowań podzieli się z instalatorami swoją wiedzą.

Q.Cells i technologia Q.ANTUM – jeszcze większa wydajność

Hangwa Q.Cells to producent, który zajmuje czołowe miejsce na liście TIER 1 BLOOMBERG NEW ENERGY FINANCE. Znajdują się tam jedynie producenci, którzy mają stabilną sytuację finansową i najlepszej jakości produkty. Najmniejsze uchybienie skutkuje usunięciem z rankingu. Podczas szkolenia dowiesz się więcej o samej firmie, ich produktach, technologię oraz wskażemy, jak warto „czytać” karty paneli. Na co zwracać uwagę? Jakie parametry naprawdę się liczą? Poznaj również Program Q.Partner i otrzymaj atrakcyjne oferty cenowe.

Poznaj konstrukcje PV firmy Corab

Na spotkaniu producent zaprezentuje swoje systemy mocowań, wskaże ich zalety, wyjaśni niejasności, pokaże najczęstsze błędy popełniane przy montażu. Niewątpliwie będzie to pouczające spotkanie nie tylko dla początkujących instalatorów, ale również dla tych doświadczonych.
Corab zaprezentuje również swój ulepszony program do szybkiej kompletacji instalacji fotowoltaicznej. W kilku krokach w aplikacji Corab Online dobierzesz system mocowania modułów, panele fotowoltaiczne, falownik, optymalizator, kable solarne, zabezpieczenia i pozostałe komponenty. Sprawnie stworzysz ofertę i otrzymasz dodatkowy rabat.
Pamiętaj, że aby wejść na teren Targów musisz uzyskać bezpłatną wejściówkę! Więcej szczegółów tutaj.

Bądź tam! Zostań partnerem Corab i Q.Cells.

Miejsce: Targi Green Power, sala 1A
Data: 23.05.2017,
Początek szkolenia: 11.00
Zgłoszenie wyślij na: marketing@corab.com.pl

Dodaj komentarz